На 24 и 25 септември 2022 г. футболният тим на „М+С Хидравлик” АД спечели турнира в Свети влас, организиран от Българска Асоциация Мини Футбол.

На 25 септември футболният тим на дружеството стана новият шампион от Лига България. На финала нашите момчета в оранжево-белите екипи надиграха състава на „Порто DS” от Варна с 4:1 и заслужено се класираха на призовото първо място. Това е второ участие на тима ни, като миналата година спечелиха второ място.

Звезда на турнира стана Теодор Кьосев-Банана, избран за играч на турнира, а като най-добър защитник бе отличен Христо Терзиев, и двамата от М+С Хидравлик АД.

Като носител на купата отборът ни ще бъде представител на България в Европейския турнир по мини футбол Euro Cup MFL.

С победата си тимът ни печели и квота за Шампионска лига.